От прокуратурата изпратиха важна информация по повод разследването на Националната следствена

...
От прокуратурата изпратиха важна информация по повод разследването на Националната следствена
Коментари Харесай

Прокуратурата с важна информация за всички измамени от наглата схема „BETL“

От прокуратурата изпратиха значима информация по повод  следствието на Националната следствена работа ( Национална следствена служба ) за измамата с финансовата пирамида  BETL .

От държавното обвиняване призоваваха всички хора, които са ощетени от активността на компанията, да изпратят на електронната поща на съответната окръжна прокуратура по местоживеене (за София – Софийска градска прокуратура), имейл , съдържащ следните данни – име и фамилия, данни за контакт (адрес, телефон за противоположна връзка), както и паричната равноценност  на вложените от тях в BETL средства в щатски долари или USDT (криптовалута).
Преди дни служебният министър на вътрешните работи Атанас Илков сподели, че Министерство на вътрешните работи ревизира случая с BETL  и към този момент има постъпили десетки сигнали в дирекция „ Киберсигурност “, а Главна дирекция „ Национална полиция “ прави инспекция по тях.

„ Това е нагла лъжлива скица . Ще предприемем всички дейности отговорните да получат строго наказване “, съобщи Илков

Стотици българи, вложили парите си във компанията BETL, се оплакаха, че компанията е спряла изплащането на дневни дивиденти. Потребителите останаха без достъп до системата и се тормозиха, че са станали жертва на финансова пирамида. Не е явен точният брой на хората, вложили парите си в компанията. Предполага се, че са над 10 000 души. Компанията им е обещавала големи облаги за вложения в зарядни станции за телефони.

dariknews.bg

Източник: bunt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР